Menu svg icons (8.x-1.0-rc5) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
