Menu svg icons (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Name
mn: Нэр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
