Menu Token (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Browse available tokens.
cs: Procházet dostupné tokeny.

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
