Menu Token (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
