Menu token (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
