Menu token (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Disabled
vi: Tắt

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
