Menu token (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
