Menu token (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Label
et: Nimetus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Entity ID
et: Olemi ID
