Menu token (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Browse available tokens.
eu: Nabigatzailean gaitutako aldagaiak (tokens).
