Menu token (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Custom
fi: Oma

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Available tokens
fi: Käytössä olevat merkinnät

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Browse available tokens.
fi: Selaa käytettävissä olevia korvauskuvioita.
