Menu token (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
