Menu token (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Label
ja: ラベル

en: Custom
ja: カスタム

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Available tokens
ja: 利用可能なトークン

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Browse available tokens.
ja: 利用可能なトークンを表示します。
