Menu Token (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Label
ro: Etichetă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Browse available tokens.
ro: Răsfoiți simboluri disponibile
