Menu Token (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Custom
lt: Savitas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Browse available tokens.
lt: Naršyti galimus token.
