Menu Token (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Label
sk: Označenie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Browse available tokens.
sk: Prehľadávať dostupné tokeny.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
