Menu Token (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
