Menu Token (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Available tokens
ca: Comodins disponibles

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Browse available tokens.
ca: Cerca els tokens disponibles.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
