Menu Token (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Available tokens
hu: Elérhető vezérjelek

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Browse available tokens.
hu: Rendelkezésre álló vezérjelek böngészése.
