Menu Token (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
