Menu Token (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
