Menu Token (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Label
ru: Метка

en: Custom
ru: Собственная

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Available tokens
ru: Доступные токены

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Menu Token
ru: Меню-Маркер

en: Menu Token options
ru: Настройки Меню-Маркера

en: Browse available tokens.
ru: Просмотр доступных токенов.
