Menu Token (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Label
tr: Etiket

en: Custom
tr: Özel

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)
