Menu Token (9.1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Custom
gl: Personalizado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Browse available tokens.
gl: Buscar tokens dispoñibles.
