Menu Token (9.1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Custom
nl: Aangepast

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Available tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Browse available tokens.
nl: Door beschikbare tokens bladeren.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
