Menu Token (9.1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Label
uk: Мітка

en: Custom
uk: Власний

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Menu Token
uk: Замінник меню

en: Menu Token options
uk: Параметри Замінника меню

en: Browse available tokens.
uk: Переглянути доступні замінники.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
