Menu Token (9.1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ
