Menu Token (9.1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Available tokens
el: Διαθέσιμα σύμβολα αντικατάστασης

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Browse available tokens.
el: Πλοήγηση στα διαθέσιμα σύμβολα αντικατάστασης.
