Menu Token (9.1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra
