Menu Token (9.1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Disabled
he: מושבת

en: Label
he: תווית

en: Custom
he: מותאם

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Browse available tokens.
he: עיון בתבניות קיימות
