Menu Token (9.1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Custom
id: Tersuai

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Available tokens
id: Token yang tersedia

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: Browse available tokens.
id: Telusuri token-token yang tersedia.
