Menu Token (9.1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Disabled
it: Disattivato

en: Label
it: Etichetta

en: Custom
it: Personalizzato

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Available tokens
it: Token disponibili

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Browse available tokens.
it: Sfoglia i token disponibili.
