Menu Token (9.1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Label
ku: پێناس

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
