Menu trail by node (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Parent
da: Overordnet element

en: Other
da: Anden

en: Available menus
da: Tilgængelige menuer

en: Menu machine name
da: Internt navn

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
da: Det valgte menupunkt er ikke under en af de valgte menuer.
