Menu trail by node (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Parent
de: Übergeordnet

en: Other
de: Weitere

en: Available menus
de: Verfügbare Menüs

en: Menu machine name
de: Systemname des Menüs

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
de: Das ausgewählte Menüelement ist nicht in einem der ausgewählten Menüs.
