Menu trail by node (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Parent
it: Genitore

en: Other
it: Altro

en: Available menus
it: Menu disponibili

en: Menu machine name
it: Nome macchina del menu

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
it: La voce di menu selezionata non è in uno dei menu selezionati.
