Menu trail by node (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Other
nl: Andere

en: Available menus
nl: Beschikbare menu's

en: Menu machine name
nl: Systeemnaam van het menu

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
nl: Het geselecteerde menu-item valt niet onder één van de geselecteerde menu's.
