Menu trail by node (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Parent
pt: Pai

en: Other
pt: Outro

en: Available menus
pt: Menus disponíveis

en: Menu machine name
pt: Nome da máquina do menu

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
pt: O item de menu selecionado não se encontra num dos menus selecionados.
