Menu trail by node (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Parent
uk: Батько

en: Other
uk: Інше

en: Available menus
uk: Доступні меню

en: Menu machine name
uk: Машинна назва меню

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
uk: Вибраний пункт меню не міститься в жодному з вибраних меню.
