Menu trail by node (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Parent
es: Padre

en: Other
es: Otro(s)

en: Available menus
es: Menú disponible

en: Menu machine name
es: Nombre de sistema del menú

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
es: El elemento de menú seleccionado no está bajo ninguno de los menús seleccionados.
