Menu trail by node (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Parent
hu: Szülő

en: Other
hu: Egyéb

en: Available menus
hu: Elérhető menük

en: Menu machine name
hu: Menü programok által használt neve

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
hu: Ez a menüelem nem található egyik kiválasztott menü alatt sem.
