Menu trail by node (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Parent
ja: 親

en: Other
ja: その他

en: Available menus
ja: 利用可能なメニュー

en: Menu machine name
ja: メニューのシステム内部名称

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
ja: 選択されたメニューアイテムは、選択されたメニューの下にありません。
