Menu trail by node (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Other
pl: Inne

en: Available menus
pl: Dostępne menu

en: Menu machine name
pl: Identyfikator systemowy menu

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
pl: Wybrany element menu nie znajduje się w jednym z wybranych menu.
