Menu trail by node (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Parent
ro: Părinte

en: Other
ro: Altele

en: Available menus
ro: Meniuri disponibile

en: Menu machine name
ro: Numele mașină al meniului

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
ro: Elementul de meniu selectat nu este sub unul dintre meniurile selectate.
