Menu trail by node (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Parent
ru: Родитель

en: Other
ru: Другое

en: Available menus
ru: Доступные меню

en: Menu machine name
ru: Машинное имя меню

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
ru: Выделенный пункт меню не находится ни в одном из выбранных меню.
