Menu UI Asynchronous Widget (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: Weight
ca: Pes

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: Parent link
ca: Enllaç pare

en: Provide a menu link
ca: Proporciona un enllaç de menú

en: Available menus
ca: Menús disponibles

en: The menus available to place links in for this content type.
ca: Els menús disponibles per a afegir-hi enllaços per aquest tipus de contingut.

en: Edit menu link
ca: Edita l'enllaç de menú

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.

en: Add menu link
ca: Afegeix un enllaç de menú

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
ca: Els enllaços de menú amb pesos menors es mostren abans que els enllaços amb pesos majors.

en: Default parent link
ca: Enllaç pare predeterminat

en: Choose the menu link to be the default parent for a new link in the content authoring form.
ca: Escolliu l'enllaç de menú que serà l'element pare predeterminat per a un nou enllaç al formulari de creació de contingut.
