Menu UI Asynchronous Widget (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Weight
hu: Súly

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: Parent link
hu: Szülő hivatkozás

en: Provide a menu link
hu: Menüpontot hoz létre

en: Available menus
hu: Elérhető menük

en: The menus available to place links in for this content type.
hu: Azok a menük, melyekben az ilyen típusú tartalmak hivatkozásként megjelenhetnek.

en: Edit menu link
hu: Menüpont szerkesztése

en: Shown when hovering over the menu link.
hu: Akkor jelenik meg, ha az egér a menühivatkozás fölé kerül.

en: Add menu link
hu: Menühivatkozás hozzáadása

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
hu: A kisebb súlyú menüpontok a nehezebb hivatkozások előtt jelennek meg.

en: Default parent link
hu: Alapértelmezett szülő hivatkozás

en: Choose the menu link to be the default parent for a new link in the content authoring form.
hu: Kiválasztható, hogy tartalom létrehozásakor vagy szerkesztésekor új menüpont igénylését követően az a szülő menünek melyik, már létező hivatkozása alá kerüljön be alapértelmezés szerint.
