Menu UI Asynchronous Widget (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Administration
ja: 管理

en: Weight
ja: ウェイト

en: Menu settings
ja: メニューの設定

en: Menu link title
ja: メニューリンクのタイトル

en: Parent link
ja: 親リンク

en: Provide a menu link
ja: メニューリンクを生成

en: Available menus
ja: 利用可能なメニュー

en: The menus available to place links in for this content type.
ja: このコンテンツタイプ用のリンクとして利用可能なメニュー。

en: Edit menu link
ja: メニューリンクの編集

en: Shown when hovering over the menu link.
ja: メニューリンクの上をマウスがホバーしたときに表示されます。

en: Add menu link
ja: メニューリンクを追加

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
ja: ウェイトの軽いメニューリンクは、よりウェイトの重いリンクの前に表示されます。
