Menu UI Asynchronous Widget (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: Weight
bs: Težina

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija
