Menu UI Asynchronous Widget (1.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: Weight
cs: Váha

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Menu link title
cs: Nadpis odkazu menu

en: Parent link
cs: Nadřazený odkaz

en: Provide a menu link
cs: Vytvořit položku v menu

en: Available menus
cs: Dostupná menu

en: The menus available to place links in for this content type.
cs: Menu, do kterých lze vkládat odkazy na tento typ obsahu.

en: Edit menu link
cs: Upravit položku menu

en: Shown when hovering over the menu link.
cs: Zobrazeno při přejetí odkazu menu myší.

en: Add menu link
cs: Přidat odkaz menu

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
cs: Odkazy menu s nižší váhou se zobrazují před/nad odkazy s vyšší váhou.
