Menu UI Asynchronous Widget (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Weight
cy: Pwysau

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Menu link title
cy: Pennawd dolen dewislen
